تبلیغات
مبارزان شیعه
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

رهبرعشق
عشق علی
شیعه
سری بیا(ابراهیم رزاقی)
بچه های دیده بان(ابراهیم رزاقی)
تاووس بهشت
بفرمایید روضه
شهید مجتبی بابایی زاده از شهدای مبارزه با گروهک تروریستی پژاک
كنكور فیزیك
راههای رسیدن
ارسال لینكهای جالب توسط شما برای لینكدونی ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قدرتمند ترین سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار های کاربردی

22 بهمن تا 12 اسفند

دیگر برای همه روشن شده است که جایگاه ولایت چیست و دستور او دستور امام زمان است و همه میدانند او الان از ما چه می خواهد همه نقش ایران را در انقلاب های منطقه دیدند و دیدند که ایران به رهبری نائب امام زمان چگونه دنیا را رهبری می کند و چگونه این رهبر فرزانه در دل مسلمانان جا دارد و همه فهمیدند حکم ولایی یعنی چه که خیلی ها فقط آنرا در قضیه تنباکو شنیده بودند .
دلیل این مقدمه بالا حضور پرشور مردم انقلابی در 22 بهمن بود و مردم نشان دادند که بیدارند و خواسته ولیشان را اجرا می کنند و میدانند که حضور بعدی انتخابات 12 اسفند ماه میباشد . از آنجا که امام خامنه ای از ما می خواهند که اصلح را انتخاب کنیم در این وبلاگ سعی میکنیم که جریان سیاسی اصلح را به مردم عزیزمان شناسانیم.
امام خامنه ای : اصلح را یا خودتان بشناسید یا به کسی که بصیرت دارد مراجعه کنید
جریان های سیاسی کشور را می توان به چهار گروه تقسیم کرد : 1- جبهه پایداری انقاب اسلامی 2- جبهه متحد اصولگرایان 3- جریان فتنه 4- جریان انحرافی
1- جبهه پایداری انقلاب اسلامی : این جبهه زیر نظر آیت الله مصباح یزدی و آیت االله العظمی خوشوقت فعالیت می کنند و اسامی نامزدهای این لیست پس از تایید آیت الله مصباح منتشر می شود و می توان گفت که این جریان اصلح ترین جریان است به دلیل اینکه امام خامنه ای در مورد آیت الله مصباح فرمودند: که ایشان بصیرت تام به معنای کلمه را دارد. وطبق گفته رهبری که به انسان بصیر مراجعه کنید ما به ایشان مراجعه می کنیم.

2- جبهه متحد اصولگرایان : این جریان زیر نظر آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی و آیت الله کعبی فعالیت می کند اما در این جبهه کسانی قرار دارند که همه آنها را به عنوان ساکتین فتنه می شناسیم مانند لاریجانی ، قالیباف و باهنر . و اعتقاد داریم که اینان ظالم به رهبری هستند به همین دلیل این جریان را اصلح نمی دانیم زیرا ما در فتنه خون دلها خورده ایم و اینان سکوت کردند و به ندای (این عمار رهبری) لبیک نگفتند و ما اینان اعلام برائت می کنیم.

3- جریان فتنه : این گروه اصلاح طلب ها هستند و برای همه شناخته شده است

4- جریان انحرافی : این جریان گروه طرفدار احمدی نژاد هستند و همه باید هوشیار باشند که به این گروه نیز رای ندهندنوشته : صادق شكور در دوشنبه 24 بهمن 1390 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
 

آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.Web-fa.mihanblog.com

 
دانشجویان حامی جبهه پایداری - حامیان جبهه پایداری در فضای مجازی PageRank