تبلیغات
مبارزان شیعه
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

رهبرعشق
عشق علی
شیعه
سری بیا(ابراهیم رزاقی)
بچه های دیده بان(ابراهیم رزاقی)
تاووس بهشت
بفرمایید روضه
شهید مجتبی بابایی زاده از شهدای مبارزه با گروهک تروریستی پژاک
كنكور فیزیك
راههای رسیدن
ارسال لینكهای جالب توسط شما برای لینكدونی ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قدرتمند ترین سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و نرم افزار های کاربردی

امام خامنه ای از نگاه بزرگان

یکی از طلاب که رفته بود خدمت ایت الله سیستانی در نجف وقتی یک مقدار صحبت کرده بود اقا فرموده بود وقتی به تهران میروی به ایت الله خامنه ای بگویید که من هرشب دعایت میکنم .                                                                                           یک وقت ایت الله خامنه ای فرموده بود موفقیت امور ایت الله سیستانی به خاطر حاج اقای شهرستانی است . یک کسی رفته بود نجف    خدمت ایت الله سیستانی و این جمله را از اقا نقل کرده بودند برای ایشان می گفت وقتی این جمله را نقل کردم ایت الله سیستانی فرمود به اقای خامنه ای بگو من شهرستانی شما هستم .                                                                                            

گوششان به دهان حضرت حجت است

حضرت ایت الله حسن زاده املی دو زانو نشسته بود وایشان را مولا خطاب میکرد حضرت اقا ناراحت شده و به علامه میفرمایند این کار را نکنید . علامه حسن زاده می فرمایند اگر یک مکروه از شما سراغ داشتم این کار را نمیکردم .

ایشان در جای دیگر فرموده اند : گوشتان به دهان رهبر باشد چون ایشان گوششان  به دهان حضرت حجت{عج} است .این جملات وقتی بیشتر معنا پیدا میکنند که بدانیم صاحب تفسیر المیزان علامه طباطبایی درباره شاگردش علامه حسن زاده فرموده اند :حسن زاده را کسی نشناخت جز امام زمان {عج} راهی که حسن زاده پیش رو دارد طوطیای چشم طبا طبایی .

خود علامه حسن زاده در مقدمه یکی از کتابهایش در مورد حضرت اقا می فرمایید :با سلام تحییت خالصانه و ارایه ارادت بی پیرایه

و درود نوید جاوید به حضور ان قائد ولی وفی ورائد سائس حفی مصداق بارز (نرفع درجات من نشاء) تقدیم میگردد و عرض میشود "یا ایها العزیز جئنا ببضاعه مزجا ه دادار عالم وادم همواره سالار و سرورم را سالم و مسرور دارد .

 ایت الله حسن زاده می فرماید : رهبر عظیم الاشان را دوست بدارید عالمی ، رهبری، موحدی ،سیاسی ،دینداری ،انسان ربانی ،پاک ومنزه ،کسی که دنیا شکارش نکرده ،قدر این نعمت عظما را که خدا به شما عطا فرموده ،قدر این رهبر ولی وفی الهی را بدانید مبادا این جمیعت ما را ،مبادا این کشور علوی را ،این نعمت ولایت را ،از دست شما بگیرند . خدایا به حق پیامبر و ال پیامبر این مرد بزرگ این رهبر اصیل اسلامی حضرت ایت الله معظم خامنه ای عزیز را مستدام بدار .

آقای بهاءالدینی می خواستند که دست آقا را ببوسند آقا هم نمی گذاشتند .آقای بهاءالدینی  فرمودند : درست است که شما جوانید و زور هم دارید و قدرت در حد، ولی ما پیر شده ایم ، ولی این جوری ها هم نیست . من یک خواهشی ازت دارم ، بگذارید من دستتان را ببوسم که فردا به مادرتان حضرت زهرا(س) بگویم دست ولی ام را بوسیده ام.


نوشته : صادق شكور در چهارشنبه 12 بهمن 1390 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
 

آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
ابر برچسب
 

All Right Reserved By ~  Coded For blogfa , Mihanblog & ... By : www.Web-fa.mihanblog.com

 
دانشجویان حامی جبهه پایداری - حامیان جبهه پایداری در فضای مجازی PageRank